Kdo se bojí filharmonie?

Ve čtvrtek 20. ledna 2020 jsme se společně vydali do Dvořákovy síně Rudolfina v Praze na studentskou filharmonii. Měli pro nás připravený program s názvem „Kdo se bojí filharmonie?“.

Cestou z Hlavního nádraží do Rudolfina jsme se dozvěděli spoustu informací o Praze, životě Jaroslava Ježka, historii budovy Rudolfina a také soše  Felixe Mendelssohna Bartholdyho a Richarda Wagnera. Skladbami uváděnými studentskou filharmonií na téma „Strach“ nás provázela Martha Issová. Pořad byl vážný i legrační. Hudby jsme se určitě nebáli.

Stihli jsme také občerstvení a zajít do Luxoru podívat se na nové knihy, které by nás zaujaly.

Výlet do Prahy byl velmi naučný. Děkujeme paní učitelce Kratochvílové a Macháčkové za fantasticky užitý den.

Za sekundu Zita Dalešická