Krajské klání v angličtině

Přesně týden poté, co si v krajském kole poměřili svoje znalosti a dovednosti němčináři, přišla řada na naše angličtináře. Do krajského kola postoupil v kategorii II.B Adam Palán, žák tercie a v kategorii III.C Nikol Lojková, žákyně 3.L.

Krajské kolo i pro angličtináře organizoval Labyrint Kladno – středisko volného času, vzdělávání a služeb. Náš Adam se umístil na pěkném 4. místě a Nikol na 6. místě. Oběma zástupcům naší školy všichni angličtináři za účast, i když bez medailového úspěchu, velice děkují a blahopřejí.

I když Nikol se svým výkonem i umístěním spokojena nebyla, pro naši školu je to historický úspěch – v kategorii středních odborných škol jsme měli poprvé své želízko, a ne ledajaké. Skromnost a nadhled naší Nikol totiž nejsou v dnešní době běžné. Posuďte sami:  „Jsem moc ráda, že jsem se dostala alespoň do tohoto kola a doufám, že příští rok se z naší školy prosadí někdo šikovnější, kdo se třeba probojuje dále. Byla to skvělá zkušenost.“

Za komisi ANJ napsala R. Slobodová