Krajské klání v angličtině

V úterý 26. března 2019 se tři naše žákyně – Julie Provazníková (tercie), Eliška Nováková (I.G) a Anna Kruntorádová (1.L) – zúčastnily krajského kola konverzační soutěže v anglickém jazyce v Kladně.

V náročném klání získala krásné 2. místo ve své kategorii Julie. K velkému úspěchu gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

Poděkování patří nejen všem třem děvčatům, ale i panu Dr. Provazníkovi, který naše děvčata na soutěž doprovodil a skvěle se o ně postaral.

Na závěr vyjádření samotných soutěžících:

„Celkově jsem se hodně naučila ze soutěže. Bylo to pro mě těžší než předchozí kola, ale přesto mi přijde, že 87/100 bodů není špatný výsledek. Užila jsem si to a ráda bych si to zkusila znova. Bylo to prostě skvělé a nezapomenutelné.“

Julie Provazníková.

Nepodařilo se mi sice postoupit dál, ale to nevadí. Byla to i přesto moc dobrá zkušenost a ráda bych se, pokud to bude možné, zúčastnila i další rok.“

Anna Kruntorádová

Krajské kolo soutěže bylo pro mě opravdová výzva, měla jsem moznost zasoutěžit si na jazykové úrovni C2. Beru to jako skvělou zkušenost a motivaci pro další roky.“

Eliška Nováková