Adapťáky na Zbýšově poprvé, podruhé, potřetí

8. září 2013

Tak už to máme zase zase zase za sebou.:o) Díky naší nezdolné výchovné poradkyni Marušce Frajerové proběhl letos už sedmnáctý ročník adaptačních kurzů pro první ročníky naší školy. Seznámilo se na něm přes osmdesát nových studentů předškolní a mimoškolní pedagogiky, pedagogického lycea a čtyřletého gymnázia vzájemně i se svými třídními Mgr. Veronikou Horákovou, Mgr. Martinou Štěfánkovou a Mgr. Kamilem Navrátilem.

O bohatý program, při kterém budoucí prváci litovali jen, že nemají více volna, neutuchající zábavu a nenásilné sbližování všech zúčastněných se starali naši Frajeři (Lenka Mašínová, Katka Nevolová, Soňa Ryšánová, Andrea Vyhnalová, Jirka Havránek, Honza Kutil a Michal Mašín), jejich guru Maruška Frajerová, peeři (Klárka Bucková, Kerouš Čížková, Katka Chroustovská, Jaryn Komberec, Štěpánka Nová, Pája Vokolková, Verča Volejníková a Evička Záhorcová) a vedoucí kurzů, metodička prevence Klára Fidlerová.

Milé první ročníky, přejeme vám ze srdce, abyste své studium na Gymnáziu a SOŠPg v Čáslavi prožili ve stejně dobré náladě jako svůj adaptační pobyt. 1.SOŠPg přejeme, aby prokázala stejnou odolnost a optimismus, jaké nám předvedli při historicky nejpropršenějším adaptačním kurzu, 1.L, aby jejich čtyři roky byly plné takových  veselých překvapení, jaké jim připravila na pasování jejich třídní, a 1.G, aby je provázel týmový duch, který je oslovil při společné prezentaci sedmi druhů inteligence.

S díky za ufoball, famfrpál, úchvatně harmonické a úchvatněji neharmonické békání u táboráku a zbylé buřty.

Klára Fidlerová