Adaptační kurzy Zbýšov 2014

1. září 2014

A je nás zase víc – skoro o devadesát prváků. Ti dostali příležitost seznámit se se svými spolužáky i třídními dříve než 1. září v lavicích

Sjeli se pro naši školu tradičně do zbýšovského autokempu v posledním prázdninovém týdnu, aby se za asistence našich bývalých  i současných studentů (tzv. Frajerů a peerů) bavili, poznávali, mokli, nespali, zpívali a prostě byli spolu. K pohodě, legraci a nezapomenutelným zážitkům přispěly i třídní profesorky:  Mgr. Jana Vrňáková, o níž jsme se dozvěděli, že jediným funkčním „úplatkem“ je řízek, Mgr. Daniela, která odtajnila, že před lety zpívala v rockové kapele, a RNDr. Iva Čechová, jež jak jsme zjistili, chtěla být skoro až do maturity letuškou.

Největší poděkování za kopu smíchu, bezchybný program a bezmeznou obětavost patří již zmíněným skupinám Frajerů (Soně Ryšánové, Michalu Mašínovi, Lívii Mandákové, Honzovi Kutilovi, Danu Javůrkovi, Lence Mašínové a Zuzce Štěpánkové) a peerů (Katce Chroustovské, Verče Volejníkové, Pétě Neubauerové, Zuzce Ulčové a Monice Novákové).

S díky

Klára Fidlerová