Anglické divadlo

2. prosince 2014

Dne 1. 12. 2014 se třída 3. lycea, spolu s paní profesorkami Slobodovou a Fričkovou, vydala na exkurzi do pražského divadla Reduta. Čekalo nás představení anglického hereckého týmu Bear Educational Theatre.

Vše vypadalo organizovaně, avšak nastaly komplikace. Přes velkou kapacitu sálu jsme se všichni nevešli a tak nám zaměstnanci divadla nabídli náhradní představení, které bylo pouze pro nás. Nejdřív nás to zaskočilo, ale vše nakonec dobře dopadlo.

Zprvu jsme se všichni obávali, neboť každý z nás byl nejistý, zda angličtině bude rozumět, ale nakonec naše obavy byly naprosto zbytečné. Vystoupení, v duchu historie Anglie, bylo podáno velmi humoristicky a z herců vyzařovala sympatie a radost hrát. Pár jedinců mělo i možnost si spolu s herci na jevišti zahrát, herci nás rádi do hry zapojovali.

Po hodině anglického vystoupení se pár z nás  cítilo jak po hodině konverzace z angličtiny, avšak v trochu jiném duchu. Určitě si každý z nás domů odvezl alespoň malý zážitek a třeba i pár nových anglických slovíček.

 Martina Haškovcová, 3. L

Poslední novinky