BEAR EDUCATIONAL THEATRE

7. prosince 2014

Dne 3. 12. 2014 se naše třída Kvarta vydala na představení anglického hereckého týmu Bear Educational Theatre do pražského divadla Reduta

Ráno jsme však ještě nevěděli, jestli se náš výlet uskuteční. Nebylo jisté, zda námrazy, které ochromily v těchto dnech naše železnice a vlastně i celou republiku, jsou na ústupu či nikoli.

Nakonec vše dobře dopadlo a i přes menší zpoždění jsme do Prahy dorazili. Naše první cesta vedla do Paláce knih Luxor, kde si každý zakoupil knihu dle vlastního výběru psanou anglickým jazykem. Odtud již naše kroky směřovaly do Reduty.

Představení se nám velice líbilo a všichni jsme měli velmi dobrý pocit z toho, že jsme porozuměli textu i průběhu děje. Vystoupení bylo sehráno zábavně a herci působili sympatickým dojmem. Snažili se navázat kontakt s publikem a získat tak odpovědi na své otázky. Každý z naší třídy z divadla odcházel s hezkými zážitky, ale i s dobrým pocitem, že naše snažení o hodinách anglického jazyka má smysl. Za zajištění této akce patří dík paní profesorkám Slobodové a Hyblerové.

Jan Procházka, Kvarta

Poslední novinky