Bobřík informatiky X. ročník (2017 – 18) – ústřední kolo Senior

8. února 2018

Ústřední kolo se konalo 1. 2. 2018. Z naší školy se zúčastnili Radoslav Hašek, Martin Kostrubanič a Petra Špačková.

Celostátní pořadí:

Pořadí

Jméno

Příjmení

Škola

Kraj

Body

1

Martin

Raška

Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba

Moravskoslezský kraj

224

2

Filip

Dráber

Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba

Moravskoslezský kraj

224

3

Dominik

Stejskal

Gymnázium Krnov

Moravskoslezský kraj

224

4

Vojtěch

Nováček

Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23

Plzeňský kraj

224

5

Martin

Schmied

Gymnázium Jihlava

Vysočina

224

6

Filip

Zavadil

Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži

Zlínský kraj

220

7

Jan

Veselý

Mensa gymnázium, Praha 17-Řepy

Praha

212

8

Filip

Brukner

Gymnázium Kladno

Středočeský kraj

208

9

Petr

Martinek

Gymnázium Voděradská, Praha 10

Praha

208

10

Radoslav

Hašek

Gymnázium a SOŠPG Čáslav

Středočeský kraj

208

Středočeský kraj:

Pořadí

Jméno

Příjmení

Škola

Body

1

Filip

Brukner

Gymnázium Kladno

208

2

Radoslav

Hašek

Gymnázium a SOŠPG Čáslav

208

3

Břetislav

Hájek

Gymnázium Český Brod

205

4

Jakub

Vaněk

Gymnázium Kladno

193

5

Daniel

Justiz

Gymnázium Joachima Barranda Beroun

192

6

Kateřina

Rosická

Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora

184

7

Matěj

Ulman

Gymnázium Mladá Boleslav

172

8

Martin

Kostrubanič

Gymnázium a SOŠPG Čáslav

170

9

Ondřej

Procházka

Církevní gymnázium v Kutné Hoře

160

10

Matěj

Heczko

Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora

156

11

Matěj

Kripner

Gymnázium Kladno

152

12

Daniel

Bossanyi

Gymnázium Český Brod

149

13

Oskar

Krejčí

Gymnázium Joachima Barranda Beroun

144

14

Petra

Špačková

Gymnázium a SOŠPG Čáslav

144

15

David

Macák

SPŠS a OA Kladno

132

16

Eva

Kospachová

Gymnázium J. S. Machara, Brandýs n. L.

125

17

Karel

Šubrt

SPŠ Emila Kolbena Rakovník, p.o.

114

18

Jindra

Dušek

Gymnázium J. S. Machara, Brandýs n. L.

104

19

Karel

Vítek

 

104

20

Barbora

Bartošová

Obchodní akademie Slaný

101

21

Eva

Menšíková

Gymnázium pod Svatou Horou, Příbram

101

22

Tomáš

Zelinka

Církevní gymnázium v Kutné Hoře

95

23

Andrea

Pešková

Gymnázium Kladno

85

24

Tereza

Vernerová

SOŠ a SOU, Mladá Boleslav, Jičínská 762

83

25

Tadeáš

Pepř

Gymnázium Český Brod

80

26

Lubor

Šída

Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora

78

27

Daniel

Hoskovec

SPŠ, VOŠ a JŠ Kutná Hora

64

28

David

Procházka

Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora

58

 

Moc děkujeme za vaši účast a gratulujeme k výborným výsledkům.

Poslední novinky