Bobřík informatiky

7. ledna 2016

Ve dnech 9. – 12. listopadu 2015 proběhl 8. ročník počítačové online soutěže Bobřík informatiky.

Naši studenti soutěžili ve třech kategoriích. Úspěšnými řešiteli národního kola se stali: v kategorii Benjamin - Holoubek Matěj, Veselý Jakub, Svoboda David, Weber Richard (studenti primy)

v kategorii Junior - Kostrubanič Martin (II.), Frýba Filip (Sx), Špačková Petra (Sx), Vášová Barbora (Kvi), Hašek Radoslav (II.), Říha Lukáš (Sx), Jandečka David (Kvi), Konečný Jakub (Sx), Matejovie Michal (Sx), Hrstka Josef (Sx) v kategorii Senior - Kopecký Šimon (IV.) Všem jmenovaným blahopřejeme.

V letošní kategorii Senior ze 4 745 hodnocených studentů dosáhlo na úspěšného řešitele pouze 9 % soutěžících. Ti postupují do dalšího krajského kola. Pozvaní: Šimon Kopecký a Jan Špaček (Okt) odjíždějí 18. února 2016 do Soukromé střední škola výpočetní techniky v Praze 9, aby nás reprezentovali v rámci Středočeského kraje. Přejeme mnoho úspěchů!

Více informací o soutěži najdete na stránkách http://www.ibobr.cz

Ivana Rýparová