Burza škola po třetí

7. listopadu 2015

Ve středu 4. listopadu 2015 se uskutečnila třetí přehlídka středních škol a učilišť, tentokráte pořádaná v Havlíčkově Brodě. Naše škola byla reprezentována v sestavě: Josef Andrle, Mgr. a dva žáci třetích ročníků školy - gymnázia a pedagogické školy.

Na zvídavé otázky uchazečů o studium na naší škole a jejich přítomných rodičů, trpělivě odpovídali současní studenti třetích ročníků školy: Jana Šrámková ze třetího ročníku Střední odborné školy pedagogické a Jan Prchal ze třetího ročníku čtyřletého gymnázia. Jako tradičně v HB byl největší zájem o studiu na Střední odborné škole pedagogické - obor: předškolní a mimoškolní pedagogika (PMP) a dále studiu na Pedagogickém lyceu.

Další informace o studiu na naší škole se můžete dozvědět na prvním „Dni otevřených dveří“, který se koná v úterý 10. listopadu 2015.

Za zodpovědný přístup a vzornou reprezentaci školy děkuje všem zúčastněným vedení školy. 

Poslední novinky