Charitativní akce

3. října 2016

Od září probíhají v našem městě akce a se staly tradičními. Světluška, která přilétá jako první, přispěla finanční částkou 17 570 Kč zrakově postiženým.

Této sbírky se účastnilo devět dvojic z prvního ročníku SOŠPg. Pochvalu   zaslouží dvojice Kateřina Štainerová a Eliška Vlasáková, která v rekordním čase prodala všechny produkty a získala 5 373 Kč. Děkuji i dalším dvojicím, které se též akce zúčastnily. Přehled vybraných  finančních částek lze získat u VP.

Následovaly Srdíčkové dny, které probíhají třikrát do roku a  přispívají  vážně nemocným dětem v celé ČR. Podzimní sbírky se účastnily čtyři dvojice, výtěžek oznámen nadací  „Život dětem.“  Opět děkuji obětavým dobrovolnicím. Není jednoduché komunikovat s čáslavskými občany, zejména když roste počet různorodých sbírek a obyvatelé města jsou mnohdy přehlceny těmito akcemi. V neposlední řadě je možnost přispět nevidomým občanům akcí Bílá  pastelka. Zájemci se mohou přihlásit u VP . Den pro Bílou pastelku byl určen na 12.10.2016. Materiál se bude vydávat v pátek 7.10.2016 v kabinetě VP.

Poslední novinky