CORNY - REPUBLIKOVÉ FINÁLE V BŘECLAVI 10. – 11. 10. 2016

4. října 2016

Dne 16. 9. 2016 naše škola pořádala, jako každý rok, okresní kolo středoškolských atletických závodů Corny.

Zde jsme stejně jako minulé roky obsadily 1. místo a postoupily do krajského kola, které se konalo 27. 9. 2016 ve Staré Boleslavi. Přímý postup do republikového finále nám unikl o pouhých 57 bodů. I přes to, že nás v průběhu závodů neustále hlásili na druhém místě, jsme se nevzdávaly a bojovaly až do samého konce a tím jsme si zajistily postup do Břeclavi na republikové finále na divokou kartu, to znamená, že v celkovém pořadí škol podle počtu dosažených bodů jsme se umístily na 6. místě v republice. Můžeme vám slíbit, že 10. - 11. 10. 2016 do toho dáme vše a budeme se prát o každý bod.

P.S. Jsme velice rády, že nás do Břeclavi pojedou podpořit jak pan profesor Franc, tak i paní profesorka Formanová.

Tabulka s výsledky zde k nahlédnutí

Jana Novosadová