Den plný her

29. června 2016

Jako každoročně, i letos připravil třetí ročník SOŠPg zábavné dopoledne pro děti z mateřských škol, kde studentky vykonávají průběžnou pedagogickou praxi.

Školní hřiště ovládli vodníci, čarodějnice se svými lektvary, Elza, Olaf, Anna, vlk a Karkulka, tři prasátka, Káťa a Škubánek, víly…. Nechyběl motýl Emanuel a Maková panenka, kteří děti přivítali a ověnčili kartičkou na zápis splněných úkolů. Na závěr děti čekalo překvapení v podobě dramatizace pohádky „ O veliké řepě“. Všechno dobře dopadlo, všichni si společně zazpívali známé písničky , děti i ´budoucí paní učitelky si hrový den pěkně užily. Děkujeme paní ředitelce Bc. Mišutkové za umožnění konání průběžných pedagogických praxí v místních mateřských školách a všem p. učitelkám za obětavé vedení našich studentek.

Za vyučující PEP Marie Frajerová