Dětská scéna 2015

17. března 2015

Ve čtvrtek 12. března se v kutnohorském Tylově divadle konalo okresní kolo soutěžní přehlídky mladých sólových recitátorů

Ta je určena žákům základních škol a studentům odpovídajících ročníků víceletých gymnázií. Naši školu se vydaly reprezentovat Ingrid Tillmann a Eliška Boumová. Obě soutěžily v nejstarší kategorii, která je pro žáky 8. a 9. ročníků. Zatímco Inka patří k pravidelným a úspěšným aktérům, Eliška sbírala první zkušenosti. Obě si ale vedly výtečně. Elišku musíme pochválit za vzorný přístup, odvahu a překonání trémy, která provází nejen nováčky. Inka završila svoji mnohaletou účast v tomto klání úspěchem. Mezi 25 účastníky se opět neztratila a ve své kategorii poměrně jednoznačně zvítězila.

Gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v krajském kole.

Mgr. Olga Hyblerová