Dětská scéna 2016

1. března 2016

Za několik týdnů odstartuje další ročník soutěže nejmladších recitátorů Dětská scéna.

Z naší školy se jí můžou účastnit pouze primáni. Naši nejmladší tedy dostali za úkol vybrat si text, naučit se jej zpaměti a vystoupit s ním před třídou. Ačkoli to není zdaleka tak jednoduché, jak se může na první pohled zdát, naprostá většina adeptů jej zvládla velmi dobře. V okresním kole ale mohou naši školu reprezentovat pouze dva. Zorganizovali jsme tedy třídní a po týdnu školní kolo a za pomoci třídní profesorky Jany Novákové jsme vybrali.

V březnu v okresním kole v Kutné Hoře budou naše „barvy“ hájit Inka Zahradníková a Martin Kubeš. Dále jsme nominovali 3 náhradníky, kteří si v rámci třídy vedli také velmi dobře. Jsou jimi Maruška Štajnerová, Markétka Šmídová a Věrka Pithartová.

Všichni si zaslouží pochvalu za zodpovědnou přípravu, postupujícím budeme samozřejmě držet palce!

 

Mgr. Olga Hyblerová 

Poslední novinky