Maturitní ples

3. března 2016

26. února 2016 se konal v kulturním domě Lorec – Kutná Hora maturitní ples tříd 4. a 4. b SOŠPg.

Celkem 43 studentek v posledních týdnech dalo do příprav plesu nemalé množství úsilí a energie. Ovšem to všechno se vyplatilo a můžeme všechny říct, že tento večer byl pro mnohé z nás tím nejkrásnějším v životě.

Celý ples začal slavnostním uvítáním hostů, kterého se ujal moderátor Roman Pastorek. Právě ten nás a vás provázel celým večerem. Následovalo předtančení třídy 4. b, jež pod taktovkou jedné z nás- choreografky Kristýny Ronovské (které tímto ještě jednou děkujeme)- diváky vtáhlo přímo do srdce džungle. Třída 4. a navázala předtančení v duchu tance domorodého kmene, a to pod vedením Petra Štolby, více známého jako Pekař. Abychom měly čas, za pomoci maminek a kamarádek udělat ze sebe princezny a připravit se na šerpování, vystoupila skupina Raison D’etre – SOUL OF DANCERS.

Krásné se staly ještě krásnějšími a připravenými si dojít pro šerpu ke třídním profesorkám PhDr. Marii Frajerové, Mgr. Kláře Fidlerové a panu řediteli PaedDr. Zdeňku Sejčkovi. Obavy z pádu na podpatcích vystřídaly pocity (a u některých z nás i slzy) štěstí a hrdosti. Minimálně slzy ale během tanců s učiteli, rodiči a nejbližšími opadly a následoval jen smích, tanec a zábava. Tanec jsme si mohli všichni užívat díky kapele Nukleár. Následovalo zašlapávání šerp a poté půlnoční překvapení, které pro mnohé z vás a dokonce i z nás, bylo opravdu překvapením (divili byste se, jak rychle se některé z nás dokážou převléct!).

Tímto bychom všem zúčastněným, především panu řediteli a třídním profesorkám, chtěly z celého srdce poděkovat za umožnění uskutečnit si dětský sen nás všech – být princeznou!

A teď? Teď už si můžeme jen říkat, že nekonečné hádky (které v posledních dnech před plesem byly opravdu každodenní) za tohle všechno stály a že maturitu musíme zvládnout levou zadní. Samozřejmě, že ji zvládneme!

Děkujeme!
Třídy 4.a & 4.b

 

Fotografie z večera:  http://www.svoboda.info/galerie/plesy/foto-video_padesat-maturantek-se-na-plese-v-lorci-promenilo-v-divosky/

Maturitní video třídy 4. a: https://www.youtube.com/watch?v=HoBf7bTRxzo

Maturitní video třídy 4. b: https://www.youtube.com/watch?v=Sln2rhv1-ro

Poslední novinky