I letos se soutěžilo v Best in Deutsch

7. ledna 2018

V listopadu 2017 se devět odvážných studentů našeho gymnázia rozhodlo bojovat o nejlepší výsledky v jazykové soutěži Best In Deutsch.

Letošního kola soutěže se účastnilo 221 středních škol a 3003 studentů ze 7 evropských států.

V celkovém hodnocení obsadila naše škola i přes malý počet zúčastněných krásné 98. místo. Nejlépe se s úlohami zaměřenými na čtenářské a poslechové dovednosti popraly studentky IV. ročníku gymnázia. Michaela Vebrová obsadila 418. příčku v celkovém hodnocení a Simona Břeňová se umístila na 520. místě. Třetí nejúspěšnější studentkou naší školy se stala Ingrid Tillmann (septima), která obsadila 716. místo.

Všem našim soutěžícím gratulujeme a přejeme jim hodně úspěchů v dalších soutěžích. Zároveň nabádáme další studenty, aby se také této prestižní soutěže zúčastnili a poměřili si své jazykové schopnosti s vrstevníky z jiných zemí.

Ivana Frýbová a soutěžící

Poslední novinky