Kam na vysokou školu?

15. prosince 2014

Studenti čtvrtých ročníků podali již přihlášky k maturitě a nyní se rozhodují, jakou zvolit vysokou školu.

Každoročně přicházejí absolventi naší školy, kteří zastupují vysokou školu, na které studují. Prostřednictvím prezentace neformálně seznamují naše maturanty s možnostmi popř. výhodami daného oboru. Letos mezi nás zavítal Ing. Josef Krahulec, který pokračuje ve studiu na Fakultě vojenského leadershipu Univerzity obrany v Brně (společně s kolegyní rtm. Bc. Petrou Dohnalovou), Jiří Havránek z VŠE Praha a Marek Moravec z Právnické fakulty v Praze. Budoucí maturanti se mohli bez obav na cokoliv zeptat a posoudit, zda nezvolí některou z nabízených fakult jako pokračování své studijní dráhy. Děkuji tímto všem prezentujícím za ochotu a vzornou reprezentaci jejich fakulty a přeji jim i našim maturantům mnoho studijních úspěchů.

Marie Frajerová, výchovný poradce školy