Kariérové poradenství „ Burza středních škol“ Kolín

13. října 2015

Opět nastalo období rozhodování žáků devátých tříd, kam dál v profesionální dráze. „Burzy škol“předkládají své programy a nabízejí studijní možnosti ve vytypovaných městech.

Naše škola je jednou z nich. Dnes informovali  studenti třetích ročníků Jana Šrámková a Jan Prchal společně s výchovnou poradkyní PhDr. Marií Frajerovou a zástupcem ředitele školy Mgr. Josefem Andrlem  rodiče a žáky posledních ročníků ZŠ o přijímacích  zkouškách a profesním zaměření naší školy. Největší zájem  byl o studium na pedagogické škole. Děkujeme za vzornou reprezentaci školy oběma studentům a těšíme se na další akce a Den otevřených dveří 10.listopadu 2015.

                                                                        Marie Frajerová, vých.poradce 

Poslední novinky