Konverzační soutěž v anglickém jazyce

30. ledna 2017

Ve čtvrtek 26.1.2017 proběhlo školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce. Studenti byli rozděleni do dvou kategorií. Z mladších žáků z primy a sekundy byli nejlepší Matěj Holoubek, Julie Provazníková a Richard Weber. Do ústní části po vyhodnocení poslechu dále postoupili David Svoboda, Tereza Kašparová a Jakub Veselý. Součástí konverzace byl popis obrázku a následovalo hlavní téma –naše škola a naše město Čáslav.

Středoškolská kategorie byla hojně zastoupena, v konkurenci více než dvaceti studentů se nejlépe umístili Marek Benda z I.ročníku  gymnázia, Jakub Konečný ze septimy a o třetí místo se dělily dvě dívky – Alice Balažíková  a Anna Strnadová ze III. ročníku gymnázia.

První dva vítězové z obou kategorií pokračují do okresního kola v Kutné Hoře.

Všem studentům děkujeme za účast a postupujícím přejeme hodně štěstí a úspěchů v dalších kolech.

Za vyučující angličtiny

Mgr. Jana Fričková, Mgr. Marie Pekárková, Mgr. Anna Nulíčková, Mgr. Tomáš Burda

Poslední novinky