Listování Sovím zpěvem

13. prosince 2016

Projekt Listování je na naší škole již po několik let zavedenou kulturní událostí.

A studenti i kantoři odcházejí ze scénických čtení vždy osvěženi, pobaveni i zamyšleni. Nejinak tomu bylo i v pátek 9. prosince, kdy k nám herci sdružení kolem zakladatele  projektu  Listování  Lukáše Hejlíka přijeli  představit knihu Soví zpěv autorky Ivy Procházkové.

Bylo úžasné sledovat, jak se hercům podařilo vtáhnout diváky do děje a nadchnout je. Kniha Soví zpěv patří mezi to nejlepší, co v posledních letech česká literatura pro děti a mládež nabízí, a její interpretace, kterou nám členové Listování nabídli, mnohé určitě přesvědčila o tom, že stojí za to si ji přečíst.

Děkujeme Kláře Fidlerové za dobrý nápad uvést tento projekt na naši školu.

Jana Nováková  a diváci z primy a sekundy

Poslední novinky