Logická olympiáda

24. října 2017

I v letošním školním roce žáci naší školy řešili úlohy základního kola Logické olympiády.

Celkem se zúčastnilo 24 žáků nižšího gymnázia a 38 studentů vyššího gymnázia, lycea a předškolní pedagogiky. Nejlepších 50 v kraji postupuje do krajského kola. Letošní ročník byl velmi úspěšný. Postoupili 4 studenti do krajského kola, které sekoná 3. listopadu na Základní škole a gymnáziu Open Gate v Babicích. Nejlepšího umístění dosáhl Radoslav Hašek ze IV. ročníku, který byl na 9. místě v krajské statistice a 98,73% soutěžících v celé ČR bylo horších než on. Dále postoupili: Martin Kostrubanič (IV.), Vojtěch Pavlas (II.) a Lukáš Říha (septima). Z niššího gymnázia byl nejlepší Richard Weber (tercie), před Martinem Kubešem (tercie) a Jaroslavem Bohatým (sekunda).