Lyže, sníh, slunce, smích, „lyžák“ DS jak má být

9. dubna 2015

Rozdaly jsme úkoly dětem, protějškům, tatínkům, maminkám, babičkám, sousedům, kolegyním v zaměstnání, naplnily ledničku, navařily, napekly a hurá na náš školní „lyžák“.

„Rozcvič se a namaž běžky, dnešek bude asi těžký“ A byl. Kopec, skopec, výstup, sjezd, zastavení pádem, nohy zamotané, pot, žízeň, smích, dobrý pocit, radost, takový byl výcvik na běžeckých lyžích.

„Největší vítězství je vítězství nad sebou“ 23 žen zralého věku náležitě vybavených i nalíčených, se vydalo se svými instruktory pokořit Čertovu horu v Harrachově. Snažily jsme se jedna před druhou více a více, taky jsme chtěly překonat samy sebe a dokázat se svým tělem na ski i nemožné. Podařilo se!!!! Čertova hora v Harrachově byla naše!!!!!!!!!!

Všechno krásné, nádherné a bezstarostné jednou končí.

Bylo to supeeeeeer.

Studentky 2.a,b DS