Martina pojede na Wolkrův Prostějov!

13. března 2016

V sobotu 12. března proběhl v Galerii Středočeského kraje v Kutné Hoře krajský festival v přednesu s názvem „Ten verš si tiše říkám...“

V dopoledních i odpoledních hodinách probíhala soutěž sólových recitátorů, z nichž porota vybrala šest nejlepších. Za naši školu se soutěže zúčastnily dvě studentky.   A obě byly úspěšné!

Ingrid Tillmann z kvinty obdržela čestné uznání a Martina Sedláková z 2. ročníku gymnázia je mezi šesti nejlepšími a vydá se letos do Prostějova na celostátní přehlídku! Navázala tak na úspěchy naší školy v této oblasti a stala se další naší studentkou, která se probojovala až na Wolkrův Prostějov, což je prestižní přehlídka recitace v ČR.

Gratuluji a děkuji za skvělou reprezentaci školy.

J. Šorčíková

Poslední novinky