Matematický klokan – úspěch v okresní statistice

18. dubna 2017

Po zveřejnění výsledků na okresní úrovni se mnoho našich studentů může právem pyšnit výborným umístěním nejen v rámci školy, ale také v rámci základních a středních škol okresu Kutná Hora.

V kategorii Benjamín se na 1. místě umístila Inka Zahradníková ze sekundy a Magdaléna Vavřínová ze stejného ročníku obsadila 9. místo.

V kategorii Junior Vojtěch Pavlas z I. ročniku gymnázia obsadil 5. místo a Tomáš Volenec ze sexty 9. místo.

V kategorii Student je naše škola zastoupena velkým počtem studentů: Martin Kostrubanič z III. ročníku vyhrál, dále následují Jana Krejčíková z IV. ročníku na 2. místě a Vojtěch Vařečka na 3. místě. Do první desítky se rovněž dostali Radoslav Hašek, Do Hanh Minh, Petra Špačková, Martin Holoubek, Šárka Dlouhá a Aneta Tatíčková.

Ještě jednou všem děkujeme za úspěšnou reprezentaci školy.

T. Vránová, za předmětovou komisi MAT