Matematický klokan 2015

26. března 2015

Oblíbená soutěž, plná matematických úloh a úvah, se konala minulý týden v pátek 20. 3. 2015. Naše škola se zapojila do tří kategorií – Kadet, Junior a Student.

V kategorii Kadet soutěžili studenti kvarty. Nejúspěšnější byla Babora Vášová. Na dalších dvou místech zabodovali Michael Benda a Do Son Tung. V kategorii Junior zvítězil Filip Frýba z kvinty. Na druhém místě se stejným počtem bodů jsou Ludmila Slabinová z II. a Martina Svitáková z kvinty, na třetím místě Petra Špačková z kvinty. Kategorii Student vyhrál Jan Špaček ze septimy, následován Petrem Hromjákem z III. a Tomášem Paulíčkem ze septimy. Tabulky s umístěním ostatních studentů, kteří se soutěže zúčastnili, jsou na nástěnce v přízemí školy. Výsledky posíláme do okresní statistiky a věříme, že i na okresní úrovni zabodujeme.

Všem studentům děkujeme za účast a zájem o soutěž.

Za předmětovou komisi MAT – Taťána Vránová