Náš školní obchůdek

25. ledna 2017

Všichni jsme ke konci minulého kalendářního roku zaznamenali nesouhlas a následné polemiky týkající se tzv. „pamlskové vyhlášky“, které na (nejen) naší škole vedly k psaní peticí ve snaze o zachování školních bufetů a obchůdků. “. Poslední úprava podmínek prodeje z minulého týdne konečně ujasnila podmínky prodeje na víceletých gymnáziích.

Ale nejen studenti vytáhli do boje za zachování obchůdku v naší škole. Naše paní Kapičková nesnadnou situaci vzala jako výzvu a ze všech sil snaží nabídnout svým hladovým zákazníkům co nejzdravější svačinku. Housky obohacené o zeleninu, ovocné a zeleninové kelímky a misky okamžitě zaujaly pozornost zákazníků.

Ale nejen to, naší paní Kapičkovou zajímá názor studentů a jejich další přání, která mohou sdělit přímo anebo zaznamenat do sešitu u bufetu. Spokojení zákazníci jsou na prvním místě. Dobrou chuť!

Poslední novinky