Nahlédnutí do našeho školního zookoutku

10. listopadu 2017

Díky letošní primě a sekundě se nám naše zvířecí osazenstvo opět rozrostlo o několik kousků.

Téměř každou přestávku se těsná několik studentů před klecí s osmákem Inkoustem a o něco tmavěji zbarveným Arnoštem. Stejné pozornosti se dostává také křečíku džungarskému jménem Bárt a samičce křečka zlatého s příhodným jménem Pecka. Samečka agamy vousaté Eldesta již není třeba představovat, můžeme snad jenom poznamenat, že pořádně za ty tři roky vyrostl a rád se nechá „hýčkat“. Aneta s Kristýnou ze sekundy převzaly dohled nad školním akváriem, kde také přibylo několik kousků, včetně nové filtrace. Nesmíme zapomenout na oblovky, které se nám zde zdárně rozmnožují. Zanedlouho nás budou u vstupu do učebny biologie vítat strašilky drsné.

O všechny naše zvířecí „miláčky“ se s láskou starají patroni, tedy studenti z různých ročníků. Můžete je vidět na doložených fotografiích. Jejich pohodové úsměvy jsou důkazem toho, že všechna ta péče a starost stojí za to. Poděkování patří nejen jim, ale také vám všem, kteří jste finančně přispěli do našeho ekofondu.

koordinátor EVVO L. Kořínková