Ohlédnutí za kulturou

11. dubna 2014

Letošní štace za kulturními zážitky s Klubem mladého diváka je u konce a jak to na závěr bývá, sluší se zhodnotit a poděkovat.

Hlavní město Praha letos poskytlo zájemcům o společné kulturní večery hned 6 představení. Díky propracovanému vedení paní profesorky Pekárkové byl celý koláč všech představení složen z mnoha žánrů a různých odvětví, kam až tvůrčí duše autorů sahají. K vidění bylo mnohé. Od zpracování velkých literárních děl Karla Čapka, Vladislava Vančury, Oskara Wilda, přes muzikálovou tvorbu, až po taneční vystoupení. Ať už jde o vlastní dojem, doplnění informací o povinné četbě, nebo zkrátka o prožití příjemného večera s přáteli a kulturou, je zajisté výhodou připojit se a nenechat si ujít tyto zážitky, které jsou mimo jiné výhodné i po finanční stránce. Bonusem je každoroční navštívení slavných i komornějších pražských scén, Národní divadlo nevyjímaje.
Chtěli bychom touto cestou také oslovit ty, kteří uvažují o nabídce členství našeho klubu. Informace pro zájemce naleznete na nástěnce klubu u bufetu v přízemí, nebo v kabinetě u paní profesorky Pekárkové.
Těšíme se na nové i stávající členy v příštím školním roce a na závěr jako poděkování symbolický potlesk.
 
Za KMD Tomáš Horčička

Poslední novinky