Pedagogická poema

11. listopadu 2013

se konala od 5. do 7. listopadu na církevní pedagogické škole v Odrách

Naši školu reprezentovaly Lenka Černovská v kategorii čtení, Lucie Kádnerová v kategorii improvizace, Lucie Miřátská v kategorii přednesu a pedagogický doprovod vykonávala paní profesorka Jana Andrejsková. Byly jsme od úterního dopoledne připravovány na středeční vystoupení  v dílnách podle jednotlivých kategoriích odbornými lektory.  Nenudili se ani profesoři, pro které byly také připraveny zajímavé semináře.

Pobyt v Odrách, přípravu v dílnách i samotnou přehlídku jsme si opravdu užily. Na Pedagogickou poemu máme spoustu hezkých vzpomínek díky úžasnému kolektivu, který se tento rok sešel a také díky lektorům a vychovatelům oderského internátu. Poděkovat bychom ale chtěly hlavně paní profesorce Janě Andrejskové, která nás po celou dobu povzbuzovala a motivovala k lepším výsledkům.

Lucie Kádnerová, 3. ročník pedagogického lyce