Ples studentů maturitních tříd gymnázia

8. března 2016

Studentky a studenti Oktávy a IV. ročníku gymnázia mají další díl předmaturitních radovánek za sebou. V pátek 4. 3. 2016 se konal v kulturním domě Lorec v Kutné Hoře jejich maturitní ples.

Hned úvodem budoucí maturanti nadchli sál plný rodičů, příbuzných, přátel, bývalých studentů a současných vyučujících předtančením, které bylo pojato ve stylu StarDance. Choerografkou a trpělivou vedoucí byla Radka Macháčková, která za poměrně krátkou dobu dokázala ze studentů udělat „hvězdy, které tančí“. Po vystoupení taneční školy manželů Novákových z Kutné Hory ples patřil tradičnímu šerpování, přípitku, studentské hymně Gaudeamus a tanci za doprovodu skvělé kapely Peklo.

Nechybělo zašlapování šerp před půlnocí a půlnoční překvapení, které každá ze tříd pojala po svém. Vystoupení byla nápaditá a všichni v sále se výborně bavili.

Děkujeme svým studentkám a studentům, že dokázali připravit večer, na který se jen tak nezapomene, a přejeme jim to, co během pátečního večera mnohokrát zaznělo – hodně štěstí v květnu u maturit!

Taťána Vránová, třídní IV. ročníku, a Kateřina Bajáková, třídní Oktávy

Fotogalerie zde.