Pojeďte s námi do Anglie!

8. září 2013

Milí studenti všech tříd naší školy, připojte se k nám a pojeďte s námi v druhé půli června na týden do Anglie!

Nenechte si ujít příležitost navštívit místa historických bitev, romantické hrady s rozlehlými parky a ještě romantičtější přírodu,  podmořská centra a významná i atraktivní místa v Londýně a mnoho jiného. Nenechte si ujít příležitost projít se po bílých útesech nad neklidným mořem, stát jednou nohou na východní a druhou na západní polokouli, podívat se na Londýn z ptačí perspektivy i z loďky na Temži, projít se pravým anglickým parkem či šlechtickým sídlem, které jste viděli ve filmu či seriálu. Pojeďte s námi nasát ducha země, jejíž jazyk se pokoušíme ovládnout, abychom se dorozuměli se zbytkem světa.

Vybírat budeme ze školních poznávacích zájezdů liberecké CK Kristof, se kterou máme vynikající a letité zkušenosti: nabízejí nám pestrý program, který je možné i upravovat podle našich přání, vstřícného a zábavného průvodce, nízké ceny, ubytování v anglických rodinách, z nichž si vždy odnesete nezapomenutelné zážitky.  Na konkrétní nabídku letošních zájezdů CK Kristof se můžete podívat na http://www.kristof-jazyky.cz/poznavaci-zajezdy-pro-skoly.html

Poraďte se s rodiči, všímejte si školního webu a nástěnek a přijďte koncem září na první schůzku zájemců. Do té doby i poté se s případnými dotazy obracejte na pí prof. Marii Pekárkovou či pí prof. Kláru Fidlerovou.

Pokusíme se vybrat poznávací zájezd, který bude vyhovovat většině z vás. Můžeme vás však ujistit, že s CK Kristof si odvezete nesmazatelné vzpomínky z jakéhokoli místa Velké Británie. Pro inspiraci si prohlédněte pár fotografií ze školního poznávacího zájezdu do severní Anglie a Lake District.