Polovina postupujících je z naší školy

26. února 2015

V úterý 24. února 2015 se konalo v Kutné Hoře regionální kolo tradiční recitační přehlídky Ten verš si tiše říkám. Za naši školu se ho zúčastnila poměrně početná skupina 8 studentů a studentek.

Soutěž probíhala ve dvou věkových kategoriích. V každé porota vybrala 3 postupující. Potvrdilo se, že se přednesu věnujeme a že naši studenti mají talent i potřebnou píli. Do krajského kola, které se koná 28. 3. v galerii GASK v Kutné Hoře, postoupili Martina Sedláková a Roman Bechyně ze třídy 1. G a Kristýna Nováková ze třídy 3. L. Čestná uznání si odnášejí Tereza Procházková a Zuzana Jirků s Hanou Preislerovou (obě 3. L).

Všem účastníkům děkujeme za reprezentaci školy a držíme jim palce do dalších kol soutěže.

Odkaz na fotogalerii

J. Šorčíková

Poslední novinky