Povídání nejen o Taiwanu

2. července 2018

Zajímavou prezentaci o Taiwanu jako Čínské republice si připravil pro žáky vyšších ročníků gymnázia a lycea náš bývalý student Damián Hruban

Svůj téměř půlroční studijní pobyt si zpříjemnil spoustou výletů nejen po tomto tichomořském ostrově, ale prošel také částí ostrova Borneo a dostal se třeba i do Malajsie a dalších států Jihovýchodní Asie. O všem vyprávěl poutavě, s jistou dávkou vtipu a nadsázky. Vychutnali jsme si spoustu fotografií a poslechli si neméně příběhů.

Damián vybízel k cestování, ke snaze poznávat nejen zajímavá místa, ale také zajímavé kultury a lidi v nich. Jeho nadšení bylo pro mnohé motivační a přinejmenším vedlo k zamyšlení nad tím, že sny se mohou opravdu plnit a to nejen ty cestovatelské.

L.Kořínková