Přehlídka středních školy

3. listopadu 2016

Ve středu 2. listopadu 2016 se uskutečnila třetí přehlídka středních škol a učilišť, tentokráte pořádaná v Havlíčkově Brodě.

Naše škola se zúčastnila v sestavě Josef Andrle, Mgr. a žákyně druhého ročníku pedagogické školy. Na zvídavé otázky uchazečů o studium na naší škole a jejich přítomných rodičů, trpělivě odpovídala současná studentka druhého ročníku naší školy - SOŠPg: Natálie Semrádová. Jako tradičně v HB byl největší zájem o studiu na Střední odborné škole pedagogické - obor: PMP a dále studiu na Pedagogickém lyceu.

Další informace o studiu na naší škole se můžete dozvědět na druhém DOD „Den otevřených dveří“, který se koná ve čtvrtek 12. ledna 2017.

Za zodpovědný přístup a vzornou reprezentaci školy děkuje všem zúčastněným ředitel školy PaedDr. Zdeněk

Poslední novinky