"Recitovat znamená nechat od srdce k ústům volnou cestu"

14. dubna 2015

Tak zní motto Čtvrtlístku, memoriálu herce Rosti Čtvrtlíka, v jehož celostátním kole, konaném v Děčíně, studentky 3.L Eliška Třasáková a Veronika Volejníková obsadily 2., respektive 3. místo v kategorii dramatického přednesu!

Tato recitační a dramatická soutěž je určena pro studenty středních škol a ve svém letošním, čtvrtém ročníku se již úrovní vystoupení vyrovnala tradiční přehlídce středoškolského uměleckého přednesu Wolkrův Prostějov. Narozdíl od ní je však otevřena nejen klasické recitaci, ale i dramatické, herecké tvorbě.
Verče a Elišce ze srdce gratulujume k úspěchu na nejvyšší úrovni a pevně doufáme, že se najdou mezi našimi studenty talenty, které je do této soutěže doprovodí i příští rok.
Klára Fidlerová