Školní výlet v kraji K. H. Máchy

24. června 2015

Letošní školní rok zakončila třída II. G výletem do kraje K. H. Máchy. Cílem se stalo rekreační zařízení Intergast ve Starých Splavech u Máchova jezera.

Během pondělního odpoledne jsme se seznámili s nejbližším okolím a v areálu kempu jsme si zahráli volejbal a různé společenské hry. Za pěkného slunečného počasí jsme v úterý vyrazili na výšlap přes obec Doksy k hradu Bezděz, kde naše „fyzičku“ prověřilo hlavně závěrečné stoupání k hradní bráně. Celkově jsme v tento den zvládli pěší túru v délce asi 18 km. Únava se na většině z nás ale neprojevila, a tak jsme po večeři opět pokračovali v dalších sportovních aktivitách přímo v kempu. Závěr výletu zpestřilo příjemné posezení s kytarou u táboráku, kde mnozí z nás vydrželi zpívat a povídat si až do pozdních nočních hodin. Za sebe, kolegu i studenty mohu určitě říci, že výlet se vydařil a alles war super…!

Mgr. K. Navrátil, třídní II.G