Středoškolský atletický pohár 2017

22. října 2017

Jako i v minulých letech se naše škola zúčastnila atletického středoškolského poháru.

Z okresního kola, které se konalo na atletickém stadionu v Čáslavi, postoupilo suverénně družstvo děvčat do kola krajského. V o poznání větší konkurenci v Kolíně děvčata závodila o kvalifikaci do celorepublikového finále a z celkového počtu 16 škol vybojovala třetí místo a postup na republiku do Břeclavi. Tam naše družstvo ve složení Anna Kozlová, Anna Vánišová, Tereza Beranová, Ingrid Tillman, Markéta Mičková, Tereza Korejtková, Claudie Macháčková, Jitka Jelínková, Anna Procházková, Simona Peroutková a Lucie Pecháčková vybojovalo krásné 9 místo. Řada děvčat si vyrovnala nebo vylepšila své osobní rekordy a výborně reprezentovala naši školu. Děkujeme a těšíme se na další ročník!

Kabinet TEV.

Poslední novinky