Středočeské ocenění

9. prosince 2015

Středočeský kraj uspořádal dne 8.12. slavnostní udílení cen žákům a studentům za úspěšnou reprezentaci Středočeského kraje, které se konalo v Kulturním centru v Benešově.

Akce se účastnilo více jak 300 lidí. V plném sále udělili významní lidé všechny ceny, které mohli udělit. V duchu kalokagathie tak vedle sebe ocenili lidi, kteří zachránili životy, dobrovolníky za celoživotní činnost, výherce vědomostních soutěží, sportovce, umělce i řemeslníky za jejich vzornou reprezentaci. Zlatým hřebem programu byl letošní úspěch ve sportu na olympiádě v Plzni, doprovázený neskrývaným nadšením sálu a moderátora. Celá akce se přirozeně neobešla bez příjemného ducha autentické středočeské vzájemnosti.

Akce jsem se rovněž zúčastnil a obdržel jsem čestné poděkování za loňskou úspěšnou reprezentaci v anglické olympiádě 2. místem v národním kole. Po dvouhodinovém slavnostním programu doprovázeném vložkami mladé kulturně-zábavní elity následoval raut organizovaný za pomoci studentů a studentek místního SOU a již jsem v doprovodu pana školníka mířil převelice obohacen touto kulturní akcí domů.

Za dopravu a doprovod děkuji panu školníku Lövlovi

student oktávy, Šimon Hanzal