TALKTALK

30. května 2017

Minulý týden, jak už většina určitě slyšela, patřil anglickému kurzu „TalkTalk.“ Účastnili se studenti druhých a třetích ročníků. Většina zúčastněných s podobnými kurzy neměla moc zkušeností, a tak nevěděla, co očekávat.

Jak už název napovídá, celý týden šlo víceméně o konverzaci. Přesto měl každý den jinou náplň. Konverzace nejčastěji probíhala formou otázek na různá témata, scének či her. Velice oblíbenou se stala hra s názvem „Fuzzy Duck.“ Lektoři tohoto kurzu – Sean, Katie a Steve – se svých rolí zhostili výborně. Nechyběl jim ani smysl pro humor. Pocity z kurzu byly jednoznačně pozitivní. Asi všichni se shodneme, že jsme odešli s obohacenou slovní zásobou, lepší výslovností a novými zkušenostmi a zážitky. Poslední den byly studentům předány certifikáty za úspěšné absolvování anglického kurzu.

Natálie Zelingerová II.G