TEMNÁ NOC/ PŘESPAVÁNÍ PRIMY VE ŠKOLE

8. listopadu 2017

Dne 24. října si pro nás, žáky Primy, připravila skupina Peerů“ Halloweenskou“ noc.

Program byl nabitý a strašidelný.

Nejprve jsme se sešli před budovou školy. Dále jsme pokračovali na „půdu“, kde jsme si odložili naše věci a objednali si jídlo. S paní učitelkou třídní jsme si zkusili ukázkovou hodinu němčiny. Po společné večeři následovaly krátké hry. Poté si pro nás Peeři připravili bojovku. Vyšli jsme na chodbu a všude po škole byla TMA! Na půdě se odehrávalo drama čarodějnice Božidary Srašohrůzné. Tam jsme se dozvěděli, že budeme muset plnit různé úkoly, abychom vysvobodili její otroky.

Naštěstí jsme splnili všechny úkoly. Nutno podotknout, že po škole běhala hrůzná stašidla. Naštěstí jsme všichni přežili. Díky splněným úkolům jsme se dozvěděli, že Božidara nesnáší dýně. A tak jsme si ve školním klubu „vydlabali“ veselé dýně, kterými jsme ji zastaršili.

Své hlavy jsme složili na půdě školy. Moc se nám večer líbil a doufáme, že se bude taková noc ve škole ještě někdy opakovat.

Peeři – děkujeme!