Velký úspěch našich atletek

7. října 2015

V úterý 6.10. proběhlo v Břeclavi celostátní finále atletického středoškolského poháru Corny. Z krajských kol postoupilo celkem 18 nejlepších středních škol

Závodilo se v disciplínách na 60m, 200m, 800m, skok daleký, skok vysoký, vrh koulí a štafeta 400-300-200-100m. Naše družstvo ve složení Jana Novosadová, Markéta Míčková, Dominika Antošová, Eliška Auersvaldová, Adéla Loudová, Ingrid Tillman, Alena Mečířová, Šárka Dlouhá, Claudie Macháčková a Eliška Volencová získalo v obrovské konkurenci skvělé 4. místo. Celkové výsledky jsou k nahlédnutí na stránkách Českého atletického svazu. Chci poděkovat děvčatům za vzornou reprezentaci naší školy! Děkujeme Allrisku za krásná trička, která nám na závody věnoval.

Za kabinet TEV Lída Formanová

Poslední novinky