Velký úspěch studentek 3.L v dramatické soutěži Čtvrtlístek

20. února 2015

S radostí oznamujeme všem, kteří jim fandili, i těm, kteří nevěděli, že jim mají fandit, ale bývali by to udělali, že Eliška Třasáková a Veronika Volejníková, studentky specializace DV ze 3.L ruku v ruce obsadily 2. místo v oblastním kole (Praha a Střední Čechy) recitační a dramatické soutěže Čtvrtlístek a postupují do celostátního kola, které se koná 14. dubna v Děčíně.

Ve výjimečné soutěži, která je pojata jako memorial před čtyřmi lety zesnuvšího herce Rosti Čtvrtlíka, se naše studentky představily každá se dvěma divadelními výstupy. Eliška Třasáková si vysloužila uznání poroty za monolog Káči z Drdových Hrátek s čertem a za Euripídovu Élektru.  Verča upoutala pozornost originálním jevištním zpracováním Adama stvořitele bratří Čapků a monologem z dramatu Davida Auburna Důkaz.

S upřímnými díky za mnoho nadšené práce nad rámec školních povinností

Klára Fidlerová

Fotografie z vystoupení na www.ctvrtlistek.cz