Vynikající úspěch našich angličtinářů

25. února 2015

V pondělí 23. 2. 2015 proběhlo na gymnáziu v Kutné Hoře okresní kolo Konverzační soutěže v anglickém jazyc

Stalo se již tradicí, že v minulých letech naši studenti dosahovali skvělých výsledků. Nejinak tomu bylo i letos.  Naše škola vyslala celkem čtyři zástupce. V kategorii II. B nás reprezentovali Bára Vášová a Radek Bydžovský z kvarty a v nejvyšší kategorii určené studentům 1. až 3. ročníků středních škol naši školu zastupovali Šimon Hanzal ze septimy a sextán Martin Holoubek. Právě v této nejvyšší kategorii se našim angličtinářům opravdu dařilo. Obsadili hned dvě medailové pozice. Šimon byl na prvním místě a Martin na třetím.

Výhercům blahopřejeme a všem děkujeme za výbornou reprezentaci školy.

Za angličtináře školy

Jana Nováková

Poslední novinky