Zahájili jsme nový projekt

1. září 2015

Se začátkem nového školního roku naše škola vstoupila i do realizace dalšího projektu s názvem Právo na vzdělání v EU.

Projekt je spolufinancován Evropskými sociálními fondy. Název projektu je dostatečně výmluvný, pokud jde o aktivity, které budeme společně – učitelé i studenti – absolvovat.  Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost dal tentokrát zelenou realizaci čtenářských dílen jako prostředku ke zkvalitnění čtenářství a čtenářské gramotnosti a podpoře výuky cizích jazyků a v cizích jazycích. Řečeno jednoduše: Studenti, máte se na co těšit - budete nejen číst, ale také cestovat po Evropě!

Přejme si společně hodně chuti a energie nejen do nového školního roku a zvládání běžných školních povinností, ale také do poznávání krásné literatury a v neposlední řadě krás Anglie, Německa i Francie.

Za realizační tým Renáta Slobodová

Plakát projektu