Zkouška z dospělosti složena

30. května 2014

Třída 4.SOŠPg ukončila ve čtvrtek maturitní klání a s radostným úsměvem se oficiálně rozloučila se svojí ALMA MATER

Poděkovala vedení školy, třídní  profesorce Mgr.Janě Vrňákové , maturitní komisi  a paní přesedkyni Mgr.Jitce Balvínové za příjemnou atmosféru, kterou po celou dobu vytvářela. Za náročný maraton soustředění a sledování vědomostních výkonů byla paní předsedkyně  oceněna medailí , kterou jí předala mistryně světa Mgr.Lída Formanová. Tento originální závěr slavnostního maturitního aktu má své opodstatnění .Paní předsedkyně se jako žákyně účastnila středoškolských atletických her na našem stadionu a medaile jí unikla o vlásek  . První etapa běhu na dlouhou trať  byla zakončena. Čtyřleté studium bylo úspěšně završeno a 6.června 2014  převezmou mladé pedagožky na čáslavské radnici oficiální dokument,který je opravňuje k vykonávání krásného, ale náročného povolání.Srdečně blahopřejeme a přejeme mnoho dalších studijních i pracovních úspěchů.

Za pedagogický tým M. Frajerová