Přejeme hodně sil

Vážení, věříme, že zvládáte nápor zpracování všech současných událostí. Věnujte se pečlivě domácí přípravě a zodpovědně přistupujte k informacím, které se k Vám z médií dostávají. Novým uchazečům a maturantům přeji pevné nervy v době nejistoty s termíny jejich životních zkoušek. Jakmile se dostanou potřebné informace i k nám, předáme je obratem.
Vedení školy v současné době finišuje s výběrovým řízením na nové sociální zařízení školy a věří, že se jej v letošním roce povede uskutečnit. Vyučující intenzivně pracují s technologiemi a zajišťují distanční vzdělávání. Trpělivost, zodpovědnost, solidarita a pochopení je to, co určitě zdobí účastníky vzdělávání naší školy.
Pokud cítíte potřebu zaměstnat ruce, víte, co na trhu aktuálně chybí! Jsme tu všichni proto, abychom to zvládli a pomáhali si.
Hodně sil všem přeje David Tichý