Úspěchy okresních a krajských kol biologické, geologické, chemické a zeměpisné olympiády

Letošní ročník olympiád byl tak trochu jiný, ochuzený o zážitky z praktických částí a až moc závislý na informačních technologiích. Právě ty byly pro mnohé odrazující, a tak i počet samotných účastníků nebyl zdaleka tak vysoký, jako v předešlých ročnících. Na druhé straně je dobré, že byly tyto soutěže organizovány alespoň online formou a žáci si tak mohli prověřit své znalosti a jednoduše si zasoutěžit. Všem zúčastněným na naší škole patří velké poděkování za to, že se zapojili a věnovali čas něčemu, co je nad rámec povinné výuky.

Významná umístění v přehledu:

Biologie: krajské kolo – Martin Kubeš (sexta) – 1. místo – kat.A

úspěšná umístění: Václav Tvrdík (sekunda), Nicol Snizek (kvarta)

Geologie: krajské kolo – Martin Kubeš – 7. místo

Chemie: okresní kolo – Klára Machová – 1. místo

Jana Šlejtrová – 2. místo

krajské kolo – Klára Machová – 17. místo

Jana Šlejtrová – 18. místo

KK kat. B     – Tereza Zdeňková – 9. místo

Eliška Lebdušková – 10. místo

Vendula hlavičková – 11. místo

KK kat.C      – Martin Kubeš – 8. místo