Ze života školy

Zástupci Gymnázia a Střední odborné školy pedagogické děkují vedení města a dobrovolníkům z Pivovarské restaurace Čáslavi, Taxi Chalupa za poskytnutí 600 ks roušek, které poputují do španělské školy Severo Ochoa v Murcii, se kterou škola spolupracuje na projektu ¡Hola&ahoj!  Věříme, že naše aktivita pomůže žákům školy a v brzké budoucnosti bude možné realizovat společný studijní mezinárodní pobyt. Naši žáci se nemusí bát, že by byli ošizeni. Dnes nám byl schválen projekt od Nadace ČEZ, ve kterém jsme získali dotaci v hodnotě 50 tisíc korun, kterou využijeme na nákup desinfekce, rukavic a roušek, abychom zvládli hladký průběh do školních lavic.
S průběhu příštích dnů dojde k upřesnění požadavků a pravidel k závěru školního roku, sledujte webové stránky škola a svůj školní mail. Buďme trpěliví!
Všem přejeme veselé a klidné Velikonoce!
ředitel školy a vyučující španělštiny