CÍLENÁ REKLAMA OD ABSOLVENTA ŠKOLY

Ve čtvrtek 28.11.2019 se na naší škole konala beseda o známém internetovém portálu a vyhledávači zvaném Seznam.cz, díky kterému jsme jedna ze čtyř zemí, kde Google nemá vlastní monopol na vyhledávání. Historií nás provedl absolvent gymnázia a zaměstnanec společnosti Seznam.cz Ing. Radek Vrána. Po průletu dějinami nás p. Ing. vtáhl do tajů své práce, cílené reklamy. Vysvětlil nám princip cílené reklamy, aukce firem a personalizace reklam. Taktéž pro nás byla připravena soutěž v podobě kvízu o zajímavé ceny. Na odlehčení situace nás provedl budovou Seznamu a zmínil i zábavné okamžiky, které může každý zaměstnanec zažít. Chtěl bych za celou školu poděkovat p. Ing. Radku Vránovi za vynikající přednášku, která mnohé z nás obohatila. Pro nás je to výborná zkušenost a pro některé i inspirace do budoucna.